خدمات ویژه برای تاکسی در ایران

خدمات تاکسیرانی در ایران

برنامه های زیادی برای درخواست تاکسی و پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در ایران می توانید پیدا کنید. اما معروف ترین و کاربر پسندترین برنامه هایی که در این مورد کار می کنند Snapp و TAP30 هستند. فقط لازم است مکان پیکاپ و مقصد را روی نقشه تنظیم کنید و درخواست سواری خود را برای نزدیکترین اتومبیل ارسال کنید تا شما را تا مقصد همراهی کند. امروزه آنچه به Snapp ، TAP30 و Carpino معروف است معادل ایرانی برنامه Uber است که مورد استقبال عموم مردم و رضایت مردم و رانندگان قرار گرفته است. ما به شما توصیه می کنیم برای بارگیری برنامه یکی از کارتهای شارژ پیش پرداخت محلی مانند MCI (Hamra -e-Avval) ، MTN Irancell و Rightel را خریداری کنید ، بنابراین وقتی راننده قیمت را می گوید لازم نیست خالی به نظر برسید.

Snapp اولین اپلیکیشن استقبال از رانندگی در ایران است که در فوریه 2014 تأسیس شد. این یک سیستم حمل و نقل هوشمند ، پلی بین مسافر و راننده است و یک راه حل سریع و آسان برای درخواست ماشین و موتور سیکلت است. اسنپ ​​در حال حاضر در تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، قم ، تبریز ، اهواز ، بابل ، ساری ، قائمشهر ، رشت ، اراک و ارومیه فعال است. این برنامه به سه زبان فارسی ، انگلیسی و فرانسه در دسترس است. متأسفانه ، برنامه Snapp از فروشگاه Google Play و Apple iOS حذف شد. بنابراین ، برای بارگیری آخرین نسخه برنامه Android ، باید آن را از فروشگاه برنامه اندروید ایرانی کافه بازار بارگیری کنید و برای iOS ، باید آن را از وب سایت بارگیری کنید. همچنین سایر سیستم عامل های تلفن همراه مانند ویندوز فون ، بلک بری یا حتی کاربران غیر تلفن های هوشمند می توانند با مراجعه به برنامه وب Snapp به کلیه خدمات دسترسی Snapp دسترسی پیدا کنند.

 

 

برای درخواست ماشین یا موتور سیکلت سه مرحله ساده وجود دارد:

  • مرحله اول: اصل خود را تنظیم کنید
  • مرحله دوم: مقصد خود را تنظیم کنید
  • مرحله سوم: درخواست سوار شدن

 

پس از نشان دادن مبدا و مقصد خود بر روی نقشه و ارسال درخواست ، اطلاعات راننده مانند نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ، پرتره راننده ، مدل اتومبیل و پلاک در صفحه تلفن خود نشان داده می شود. قبل از ارسال درخواست ، می توانید انواع خدمات مختلفی از جمله: Snapp Eco ، Snapp Rose (راننده زن) ، Snapp Box (برای تحویل کالا) و Snapp Bike (برای مسافر) را انتخاب کنید. سپس ، نزدیکترین Snapp به محل شما می آید. برخی گزینه ها در برنامه وجود دارد ، از جمله: امکان درج مقصد دوم (یا بیش از 2 مقصد) ، رفت و برگشت و توقف اضافی. می توانید کرایه تاکسی را به صورت نقدی یا آنلاین پرداخت کنید. مسافران با توجه به رضایت خود می توانند در پایان سفر نرخ گذاری کنند. آنها می توانند به رانندگان یک امتیاز بین یک تا پنج امتیاز دهند و اگر کمتر از 5 را انتخاب کردند ، باید دلیل آن را مشخص کنند. رانندگان با نمره بین 4 تا 5 در اولویت خدمت هستند.

 

امنیت سفر توسط Snapp

پس از دریافت اطلاعات وسیله نقلیه و مشخصات راننده ، مسافر می تواند این اطلاعات را با دوستان و خانواده خود در طول سفر به اشتراک بگذارد. با استفاده از این ویژگی ، نه تنها مسافر می تواند مسیر وسیله نقلیه را به صورت آنلاین کنترل کند ، بلکه اعضای خانواده اش نیز می توانند این کار را انجام دهند.

 

پی پول

دیگر بدون نیاز به نگرانی به همراه داشتن پول خرد برای تاکسی و آژانس , میتوانید با سیستم پی پول, به راحتی برای پرداخت آنلاین کرایه تاکسی اقدام نمایید. هم اکنون با به همراه داشتن یک سیستم ساده و کامل برای انتقال آنلاین پول و پرداخت های فروشگاهی خود, میتوانید با اسکن بارکد فروشنده, گیرنده و یا نام کاربری, انتقال ویا پرداخت خود را سریعتر از همیشه انجام دهید. با حساب آنلاین خود, میتوانید در هر لحظه تمام تراکنش ها و وضعیت لحظه ای حساب خود را بررسی کنید

 

TAP30

TAP30 دومین اپلیکیشن ایرانی است که در ژوئن 2016 تاسیس شده است. در حال حاضر ، TAP30 در تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، لاهیجان ، بندرانزلی ، رشت و ارومیه خدمات ارائه می دهد. این برنامه در حال حاضر برای اندروید و iOS در دسترس است و می توانید آخرین نسخه برنامه را در وب سایت TAP30 بارگیری کنید. این برنامه به سه زبان فارسی ، انگلیسی و ترکی در دسترس است. برای درخواست سوار شدن ، سه مرحله ساده مانند برنامه Snapp وجود دارد ، از جمله: مبدا و مقصد خود را بر روی نقشه تنظیم کنید و از انواع مختلف خدمات از جمله: Classic Service ، TAP30 Pro (خدمات لوکس) و TAP30 Prime درخواست درخواست سواری ارسال کنید. خدمات زنان). بنابراین ، اطلاعات راننده مانند نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ، تصویر راننده ، مدل وسیله نقلیه و پلاک در دستگاه شما ظاهر می شود. می توانید کرایه تاکسی خود را به صورت نقدی یا آنلاین پرداخت کنید. در پایان سفر می توانید بر اساس رضایت خود از سفر بین 0 تا 10 امتیاز به راننده بدهید. اگر کمتر از 8 را انتخاب کردید ، باید دلیل آن را مشخص کنید. فقط رانندگانی که نمره بالای 8 دارند می توانند به کار خود ادامه دهند.

 

امنیت سفر

از آنجا که می توانید اطلاعات سفر خود را در Snapp با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید ، این ویژگی در TAP30 موجود است.

 

کارپینو کارپینو

سازمان تاکسیرانی شهر تهران به منظور رقابت با شرکت های خصوصی اسنپ و TAP30 ، سومین اپلیکیشن ایرانی کارپینو را در مارس 2017 تأسیس کرد. دقیقاً مانند Snapp و TAP30 ، کارپینو با تعداد زیادی راننده که فقط برای چند بار IRR در هر سفر خدمات ارائه می دهند ، یک سفر ایمن و ایمن را ارائه می دهد. در حال حاضر ، Carpino برای استفاده در تهران و مشهد موجود است و می توانید آن را از وب سایت Carpino برای Android و iOS بارگیری کنید.

Leave a Comment