بانکوک بانک با Smart Taxi پیوسته است تا برنامه ای را ارائه دهد که به مشتریان امکان پرداخت هزینه تاکسی را با استفاده از تلفن هوشمند و کد QR می دهد.

بانک می گوید که این برنامه ضمن “از بین بردن بار حمل پول و کار وقت گیر برای یافتن تغییر” ، راحتی و ایمنی را فراهم می کند. در اقدامی با هدف رانندگان تاکسی ، کد QR رایگان و حداکثر پاداش Bt500 دریافت خواهید کرد. معاون رئیس بانك بانك بانك ، پراسانی اویامافان ، گفت كه مشاركت با تاکسی هوشمند برای اجرای این برنامه نشان دهنده حمایت بانك از پرداخت های بدون پول است. “پرداخت ها می توانند به سرعت و با اطمینان انجام شوند ، كه مورد توجه مشتریان امروز و آنها است. سبک زندگی این سرویس از امروز به بعد با بیش از 1000 تاکسی در شبکه Smart Taxi و 5000 تاکسی در پایان سال جاری در دسترس است. “Prassanee گفت. رانندگان تاکسی در شبکه Smart Taxi که در این برنامه شرکت می کنند و هرگونه پرداخت Bt50 و در بالا از طریق کد QR دارای پاداش Bt10 در هر سفر ، با حداکثر پاداش Bt500 به ازای هر راننده در طول برنامه هستید.

ثبت نام برای این برنامه رایگان است و فقط به شناسه راننده تاکسی هوشمند نیاز دارد ، اما رانندگان تاکسی هوشمند باید حساب بانکوک بانکی را باز کنند. رانندگان تاکسی علاقه مند می توانند در پنج شعبه بانک بانکوک ثبت نام کنند: Chan Road ، Charansanitwong Soi 13 ، Nonthaburi ، Suan Sayam و Prachachun Road.