پرداخت آنلاین کرایه تاکسی

پرداخت کرایه تاکسی با Qr code در تاکسی

بانکوک بانک با Smart Taxi پیوسته است تا برنامه ای را ارائه دهد که به مشتریان امکان پرداخت هزینه تاکسی را با استفاده از تلفن هوشمند و کد QR می دهد.

بانک می گوید که این برنامه ضمن “از بین بردن بار حمل پول و کار وقت گیر برای یافتن تغییر” ، راحتی و ایمنی را فراهم می کند. در اقدامی با هدف رانندگان تاکسی ، کد QR رایگان و حداکثر پاداش Bt500 دریافت خواهید کرد. معاون رئیس بانك بانك بانك ، پراسانی اویامافان ، گفت كه مشاركت با تاکسی هوشمند برای اجرای این برنامه نشان دهنده حمایت بانك از پرداخت های بدون پول است. “پرداخت ها می توانند به سرعت و با اطمینان انجام شوند ، كه مورد توجه مشتریان امروز و آنها است. سبک زندگی این سرویس از امروز به بعد با بیش از 1000 تاکسی در شبکه Smart Taxi و 5000 تاکسی در پایان سال جاری در دسترس است. “Prassanee گفت. رانندگان تاکسی در شبکه Smart Taxi که در این برنامه شرکت می کنند و هرگونه پرداخت Bt50 و در بالا از طریق کد QR دارای پاداش Bt10 در هر سفر ، با حداکثر پاداش Bt500 به ازای هر راننده در طول برنامه هستید.

ثبت نام برای این برنامه رایگان است و فقط به شناسه راننده تاکسی هوشمند نیاز دارد ، اما رانندگان تاکسی هوشمند باید حساب بانکوک بانکی را باز کنند. رانندگان تاکسی علاقه مند می توانند در پنج شعبه بانک بانکوک ثبت نام کنند: Chan Road ، Charansanitwong Soi 13 ، Nonthaburi ، Suan Sayam و Prachachun Road.

Leave a Comment